• Наш заклад
  • Наш заклад
  • Наш заклад
КЗ "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3"
«ЧАРІВНИЦЯ ОСІНЬ» PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 листопада 2014, 11:22
«ЧАРІВНИЦЯ ОСІНЬ»
У четвер в 4 класі відбулося свято «Чарівниця осінь». У заході взяли участь всі учні 4 класу. Це – учні з раннім дитячим аутизмом, з розладами емоцій та поведінки, з синдромом Дауна. Дійовими особами були осінь, осінні місяці, дід, баба, онуки. Педагоги класу Луців Т.С. та Кушнірик Н.В. разом з батьками підготували костюми, оформили класну кімнату.
Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 11:50
Детальніше...
 
«Свято Букварика» PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 травня 2014, 10:05

15.05.2014 року в актовій залі комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» відбулося «Букварикове свято». Проводили його учні та педагоги 1 – А класу. Присутніми на святі були учні початкових класів, адміністрація та педагоги школи, батьки.

Свято складалося з трьох умовних частин. Презентація, де глядачі мали змогу переглянути, як учні класу протягом року знайомилися з різними буквами. Основна частина, де діти розповідали вірші про Букварик, співали і танцювали. І конкурс, в ході якого глядачі відгадували літери в незвичному вигляді. Це свято стало прощанням першокласників з Буквариком.

Під час нашого «Букварикового свята» наші «артисти» здобули маленький досвід виступу перед публікою на сцені і разом з глядачами отримали море задоволення і позитивних емоцій.

 

А ще в цей день наші учні та педагоги відзначали День вишитої сорочки.

Детальніше...
 
Ми діти твої, Україно! PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 травня 2014, 10:04

Ми діти твої, Україно! Саме під таким гаслом 25 квітня 2014 року керівники та вихованці творчих колективів комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3»  організували  святковий концерт для педагогів, учнів та батьків школи.

Співаючи пісні, танцюючи запальні таночки, презентуючи вироби зроблені власними руками,  учні з особливими потребами всесторонньо   розкривали своє шанобливе ставлення до минулої, сучасної та майбутньої України. Кожна дитина намагалася розповісти про свою любов до рідної землі, рідної мови,  пісні, рідного краю.

На святі «Ми діти твої, Україно!» були представлені роботи творчих колективів школи:  хореографічних гуртків «Веселий каблучок» (молодша група) та «Сучасні ритми» (старша група) – керівник Абрамова К.А.; вокального гуртка «Веселі нотки»  - керівник Єрмілов О.В.; спортивного гуртка «Настільний теніс» - керівник Бурлака С.В.

Хореографічні колективи презентували  такі номери: танець зі свічками «Ми діти твої, Україно!», «Шотландський танець», «У джазі тільки дівчата», «Кохання-зітхання», «Веселі музиканти», «А я у тебе одна», «Нехай живе надія».

Вокальний гурток прикрасив свято такими музичними творами , як: «Зацвіла в долині червона калина», «Я в тебе одна», «По малину в сад підем», «Мамо».

Спортивний гурток повеселив запрошених гостей у залі жартівливим номером  з набивання тенісної кульки різними предметами  побуту.

Протягом свята усі присутні мали змогу оцінити виставку творчих доробок вихованців гуртків художньо-прикладного спрямування, а саме:

- «Веселий пластилін» - керівник Бохонко Ж.О.,презентація  сюжетних напівоб`ємних картин різноманітної тематики виконані кольоровим пластиліном.

- Гурток початкового технічного моделювання «Умільці» - керівник Плотнікова І.Д., представили нескладні види технічного конструювання та моделювання за схемою, аплікації з кольорового паперу, сувеніри зі смужок паперу, іграшки.

- Гурток «Юні екологи» - керівник Волинська О.О., запропонували різноманітні поробки з природнього матеріалу (картини, композиції з сухих квітів).

- Гурток «Майстерня народних виробів» - керівник Галицька Ю.В., виставили сувеніри,обереги, іграшки, прикраси з ниток, з шматочків тканин, ляльки - мотанки.

- гурток «Намистинка» - керівник Гафійчук О.В., порадували  різноманітними виробами з бісеру,  оформлені в сюжетній композиції («Павучки», «Комахи на весняному полі», «Маки»).

Найкращих учасників творчих колективі було нагороджено грамотами, а всіх вихованців, які протягом року старанно працювали  відзначено  солодкими призами та сувенірами.

 

На білому світіє різні країни,
Де ріки, ліси і лани.
Та тільки одна на землі -Україна,
А ми - її доньки й сини.

Детальніше...
 
«Ніщо не забуте – ніхто не забутий …» PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 травня 2014, 10:05

Учні та педагоги комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3»  зі сльозами на очах  під час святкової лінійки вшановували пам'ять героїв Великої Перемоги.

Вже традиційно на зустріч до школярів,  щороку,  приходять наші ветерани Єденюк Петро Пантелеймонович та Панчук Григорій Денисович. Вони  розповідають  про ті дні та  ночі коли шуміли постріли гармат, коли гинули цілими сім’ями українські хлопці, чоловіки, брати та сестри. Ветерани згадують про вистраждану та   оплачену вищою ціною , ціною людського життя довгождану тишу та мир.

На святі в дарунок для наших ветеранів звучала пісня «Моя країна – Україна» у виконанні учениці 8-А класу Пічхідзе Марти.

Усі  присутні на «Лінійці слави» вшанували своїх героїв хвилиною мовчання і запалили свічу пам’яті загиблим на фронті. Палав вогонь і під час виконання українського жалісного таночка зі свічками, які  підготували   учасниці гуртка «Сучасні ритми».

Почесне право вклонитися загиблим від усієї шкільної родини надали учням 8-х класів.

Хай буде мир на всій землі!

За мир – щоб сміятись,

За мир – щоб трудитись,

За мир – щоб троянди цвіли.

 

Щоб жито буяло і діти росли!

Детальніше...
 
Акція «Зробимо Україну чистою» PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 травня 2014, 10:03

В Україні проходить  всеукраїнська соціально-екологічна акція засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку.  До цієї акції  долучилися працівники та учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3».  Під час проведення виховних годинах та бесід педагоги школи закликали учнів навести порядок біля своїх помешкань та у своїх оселях.

Впродовж тижня було проведено генеральне прибирання всіх шкільних приміщень, подвір’я та прилеглої території:вимиті вікна, здійснено догляд за кімнатними рослинами, за необхідністю були відремонтовані шкільні парти, стільці, натерто по класах паркет. Технічні працівниці  вимили плафони, поновили озеленення в коридорах. На шкільному подвір’ї, посаджено дві туї, декоративні квіти вирощені учнями в класах. Вчителі професійно-трудового навчання разом з учнями побілили бордюри, клумби, побілили та обкопали  дерева. Учні 8 класу відремонтували сходи на горище. Працівники харчоблоку провели генеральне прибирання кухні, цехів, складських приміщень.

Разом з працівниками школи до акції долучилися спеціалісти відділу бухгалтерського обліку звітності та діловодства Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Гринчук М.В., Михайлюк Г.І., Сохацька О.Б., Юркова Д.О., Загороднюк М.Г.

Після завершення акції медичні працівники перевірили якість  проведеного генерального прибирання.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 17