• Наш заклад
  • Наш заклад
  • Наш заклад
КЗ "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3"
Обласний фестиваль – конкурс «Розквітай, писанко!» PDF Друк e-mail
Четвер, 11 квітня 2019, 11:12

Писанка – це неповторне багатство народу, це символ весни, сонця, повернення природи  до життя, коли все навколо оживає, розцвітає. І у «Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі № 3» розцвіло своє «Писанкове дерево», яке створили учні з особливими освітніми потребами.

Детальніше...
 
"Інноваційні педагогічні технології в практиці роботи сучасного загальноосвітнього закладу" PDF Друк e-mail
Неділя, 31 березня 2019, 07:06

У час кардинальних політичних, соціальних та економічних змін, що відбуваються в українському суспільстві, зростає роль педагогічної науки. Вже багато років поспіль, з метою просвітницької діяльності, в школі проходять заняття спецсемінару. Згідно плану роботи школи, 28.03.2019 р. відбулось чергове засідання на тему "Інноваційні педагогічні технології в практиці роботи сучасного загальноосвітнього закладу". Вчитель Вакалюк Т.І. детально розкрила суть понять " інновація" та " педагогічна технологія", наша коліжанка Гавриленко Т.М.  дала характеристику окремих технологій, які можна використати в умовах спеціальної школи, поділилась власним досвідом, як урізноманітнити урок якимось, бодай маленьким креативним дійством, як можна вписати в простір звичного навчального процесу інтерактивні завдання з різних тем. Педагог Кольба В.В. розповіла про впровадження передового педагогічного досвіду  в умовах спеціального навчального закладу для дітей з інтелектуальними порушеннями, назвала педагогів- новаторів, які працюють творчо, прагнуть до нововведень у традиційній системі.

Майкл Фуллан - новатор і лідер західного освітнього менеджменту у своїй праці " Сили змін" зазначав: " Замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, вміти з ними поводитись, а не лише захоплюватись". Є сподівання, що кожен педагог переконався у необхідності опановувати сучасні підходи у навчанні та вихованні  дітей з особливими освітніми потребами.

 
Cвяткова розважальна програма «Хата на тата» PDF Друк e-mail
Четвер, 14 березня 2019, 10:52

6 березня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» була представлена святкова розважальна програма під назвою «Хата на тата», яку підготували учні 8-го класу разом з педагогами Гавриленко Г.С. та Онуфрейчук О.О.

Захід проводився за сучасним цікавим сценарієм, був присвячений жіночому дню. Дійовими особами були сім’я, в якій мама від’їжджає у довгоочікувану відпустку, а весь дім, справи та діти залишаються на відповідальності тата. Учні показали своє бачення сім’ї та обов’язків в ній, дали зрозуміти, що в родині повинні бути присутні підтримка та взаєморозуміння.

На святі були присутні учні старшої школи, педагоги та адміністрація закладу. Восьмикласники підготували цікаві ігри, в яких залюбки брали участь глядачі. В кінці виступу діти привітали своїх мам із прийдешнім святом.

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 11:45
 
Майстер - клас «The Lego Fondation» «Гра по новому, навчання по іншому» PDF Друк e-mail
Середа, 27 березня 2019, 10:27

Майстер - клас

«The Lego Fondation»

«Гра по новому, навчання по іншому»

У комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» 25.03.2019 року відбувся майстер-клас «The Lego Fondation», «Гра по новому, навчання по іншому» на якому були присутні педагоги початкової школи та педагоги індивідуального навчання, на якому  вчителі дізналися та практично оволоділи різними видами роботи із Lego – 6 цеглинок. Це робота у колі, робота в парах та в групах, що дає змогу працювати в команді, співпереживати один за одного, розподіляти ролі та обов’язки, оцінювати ризики та приймати рішення. З допомогою веселих завдань та граючись набором з 6 цеглинок діти розвивають моторику, тренують пам'ять і мислять творчо.

https://photos.app.goo.gl/mT2w7SLhFeKfMXgK9

Останнє оновлення на Середа, 27 березня 2019, 10:53
 
Відкритий урок з СПО для учнів 7 класу PDF Друк e-mail
Неділя, 10 березня 2019, 17:10

04.03.2019 року в 7 класі відбувся бінарний урок з СПО, який провели вчитель СПО Грибюк Світлана Миколаївна та лікар школи Скобунова Яна Валеріївна.

Тема уроку «Зміст домашньої аптечки».

Метою уроку було: ознайомити учнів із вмістом домашньої аптечки, правилами застосування та призначення медичних засобів, що входять до складу аптечки, вчити правилам безпеки під час використання домашньої аптечки; розвивати словниковий запас з даної теми, формувати і розвивати наочно – образне мислення, довільну увагу, пам'ять, тактильне сприйняття; виховувати мотивацію до отриманих знань, відповідальне ставлення до свого здоровя. На уроці були проведені різні види робіт. Лікар розповіла про види аптечок, практично показала основні прийоми надання першої медичної допомоги.

Вчитель провела роботу в групах, роботу на картках, індивідуальну роботу з учнями. Мети уроку було досягнуто і учні отримали нові корисні знання, що обов’язково знадобляться в майбутньому.

Фото https://photos.app.goo.gl/rbzojoAmy2FnfCpDA

Останнє оновлення на Неділя, 10 березня 2019, 17:26
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 17