Обласний фестиваль – конкурс «Розквітай, писанко!» PDF Друк e-mail
Четвер, 11 квітня 2019, 11:12

Писанка – це неповторне багатство народу, це символ весни, сонця, повернення природи  до життя, коли все навколо оживає, розцвітає. І у «Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі № 3» розцвіло своє «Писанкове дерево», яке створили учні з особливими освітніми потребами.

З 01.04. по 10.04.19р. пройшов  І етап Обласного фестивалю – конкурсу «Розквітай, писанко!». Учні разом з вчителями трудового навчання на уроках та вихователями в групі продовженого дня створювали «Писанкове дерево», що розцвіло чудовими дитячими роботами, в які діти вклали  всю свою любов, щирість  та  тепло своїх душ.

При створенні писанкового дерева використовувались різні матеріали, пластилін, насіння, гудзики, дерево, блискітки, тканина. Дерево прикрасили вироби у техніках декупаж, квілінг, топіарій, оригамі, витинанка; різноманітні  фарбованки  оздоблені насінням, бісером, нитками, а також пасхальні курчата, зайчики, пташенята з ниток та фетру.

Вся фантазія, любов, талант та відчуття прекрасного вилилися у багатоманітності та різнобарв’ї одного із головних пасхальних атрибутів – Великоднього яйця - символу життя, любові і краси, весняного відродження, добра і щастя.