Клуб Веселих Математиків PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 лютого 2013, 10:24

Клуб веселих математиків

 

З 18.02по 22.02.2013року в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» проходив тиждень математики, якого з нетерпінням очікували учні школи.

На уроках діти ознайомилися з історією життя і винаходами відомих математиків, розв’язували логічні задачі і ребуси.

Кожний клас випустив математичну стінгазету, прийняв участь у конкурсі «Танграм» На базі 8-А класу вчитель Волошина Д.Д. провела відкритий урок на тему: «Про шкоду паління, мовою математики». Урок базувався на використанні сучасних інноваційних технологій. Математичні знання і навички підрахунків були вдало пов’язані з проблемою, що розглядалась на уроці.

Фіналом тижня стало засідання «Клубу веселих математиків» - загальношкільне свято розуму, знань, кмітливості і винахідливості, де змагалися дві збірні команди, у складі яких були учні 5-9-х класів. Глядачі теж були безпосередніми учасниками заходу, адже кожний клас в якості домашнього завдання підготували веселики, прислів’я, вірші, пісні, цікавинки на математичну тематику. Учням було запропоновано розв’язати безліч цікавих, веселих, логічних завдань.

Вчитель Стасюк М.І. вдало використала інтерактивний метод навчання, учні під час проведення заходу. На урочистій лінійці було підведено підсумок тижня, учасники змагань були нагородженні грамотами, призами, а класні скарбнички поповнилися балами за активну участь в тематичному тижні і навчально-виховні досягнення.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2013, 08:28