Акція «Зробимо Україну чистою» Друк
Вівторок, 20 травня 2014, 10:03

В Україні проходить  всеукраїнська соціально-екологічна акція засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку.  До цієї акції  долучилися працівники та учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3».  Під час проведення виховних годинах та бесід педагоги школи закликали учнів навести порядок біля своїх помешкань та у своїх оселях.

Впродовж тижня було проведено генеральне прибирання всіх шкільних приміщень, подвір’я та прилеглої території:вимиті вікна, здійснено догляд за кімнатними рослинами, за необхідністю були відремонтовані шкільні парти, стільці, натерто по класах паркет. Технічні працівниці  вимили плафони, поновили озеленення в коридорах. На шкільному подвір’ї, посаджено дві туї, декоративні квіти вирощені учнями в класах. Вчителі професійно-трудового навчання разом з учнями побілили бордюри, клумби, побілили та обкопали  дерева. Учні 8 класу відремонтували сходи на горище. Працівники харчоблоку провели генеральне прибирання кухні, цехів, складських приміщень.

Разом з працівниками школи до акції долучилися спеціалісти відділу бухгалтерського обліку звітності та діловодства Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Гринчук М.В., Михайлюк Г.І., Сохацька О.Б., Юркова Д.О., Загороднюк М.Г.

Після завершення акції медичні працівники перевірили якість  проведеного генерального прибирання.